Cennik.

Na początku , to mało będzie ksoztowała reklama.
Pózniej , jesli przybędzie obserwatorów , bedzie więcej . : )

W poście :
5 linijek = 10 stardollarów.(bez prowizji)
10 linijek = 15 stardollarów.(bez prowizji)
15 linijek = 20 stardollarów.(bez prowizji)

UWAGA!JEŚLI CHCESZ DODAĆ OBRAZEK,TO NIE PRZEJMUJ SIĘ,NIE WAŻNE ILE ON MA LINIJEK,WAŻNE ABY TEKST MIAŁ WYMAGANE WIERSZE..!! :)

Reklam w pasku bocznym nie ma . :(

Jak napisać do właścicielki?
W zakładce 'Kontakt.'