Blog się bardzo zmienił , ponieważ :
- wykasowałam niektóre elementy
- dodałam nowe tło
- zmieniłam obramowania , kolory .
wtorek, 8 marca 2011
środa, 2 marca 2011
Top.
Co miesiąc będę wybierała :
* najaaktywniejszego komentatora
* najaaktywniejszego obserwatora , który powiadamia o nowościach
Jako nagrodę będzie to lub to :
* ELLE
* HB
*STARDOLLARY
* najaaktywniejszego komentatora
* najaaktywniejszego obserwatora , który powiadamia o nowościach
Jako nagrodę będzie to lub to :
* ELLE
* HB
*STARDOLLARY
Cześć .
Hej.
Nazywam się Karolina.
Taak , to następny blog o stardoll . : x
Ale to będzie wyjątkowy blog . :)
Mam nadzieję że będziecie komentować , i obserwować.
Pa . : )
Karolina .
Nazywam się Karolina.
Taak , to następny blog o stardoll . : x
Ale to będzie wyjątkowy blog . :)
Mam nadzieję że będziecie komentować , i obserwować.
Pa . : )
Karolina .
Subskrybuj:
Posty (Atom)