wtorek, 8 marca 2011

Nowy wygląd bloga :)

Blog się bardzo zmienił , ponieważ :
- wykasowałam niektóre elementy
- dodałam nowe tło
- zmieniłam obramowania , kolory .

środa, 2 marca 2011

Top.

Co miesiąc będę wybierała :
* najaaktywniejszego komentatora
* najaaktywniejszego obserwatora , który powiadamia o nowościach

Jako nagrodę będzie to lub to :
* ELLE
* HB
*STARDOLLARY

Cześć .

Hej.
Nazywam się Karolina.
Taak , to następny blog o stardoll . : x
Ale to będzie wyjątkowy blog . :)
Mam nadzieję że będziecie komentować , i obserwować.

Pa . : )

Karolina .