środa, 2 marca 2011

Top.

Co miesiąc będę wybierała :
* najaaktywniejszego komentatora
* najaaktywniejszego obserwatora , który powiadamia o nowościach

Jako nagrodę będzie to lub to :
* ELLE
* HB
*STARDOLLARY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz